Cestovatelské přednášky na jednom místě

Afrika s Tomíkem / PLZEŇ


Facebook stránka přednášky

Kdy: 29.11.2023 19:00

Kde: DEPO2015

Vstupenky


???? CESTOVATELSKÁ STAND-UP ????

✅ PLZEŇ 29. listopadu ????
✅ 9000 km s Tuktukem ????
✅ 111 dní Afrikou ????
✅ 7 zemí Afriky ????️
✅ Zábavná cestovatelská přednáška ????

JAR, Botswana, Zambia, Zimbabwe, Malawi, Tanzania, Uganda, Sranda

✅ Vstupenky:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/37318-afrika-s-tomikem-plzen-depo-2015-plzen

Cestovatelská stand-up projekce

JAR, BOTSWANA, ZAMBIA, ZIMBABWE, MALAWI, TANZANIE A UGANDA a věřte, že bude SRANDA!

Tomáš Vejmola se vydal na další NEUVĚŘITELNOU cestu po východní Africe a to opět s tuktukem a s kameramanem Davidem Žváčkem! Převážně veselé a kolikrát až neuvěřitelné příběhy vám Tomík společně s Davidem barvitě povypráví a promítnou na plátně v podobě fotografií a videí, které na 111 dní dlouhé cestě posbírali.
Určené pro všechny, kdo se chce zasmát a nechce cestovat s tuktukem po světě!

Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? Co malárie? A kde to bylo nejtěžší? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví.
Přednáška je určena pro všechny, kteří se rádi zasmějí, inspirují, či se chtějí dozvědět něco nového o cestování a daných zemích.

_________________

Tomáš Vejmola je mladý cestovatel, který se rozhodl brázdit svět s úsměvem na tváři a nejlépe v sedle tuktuku. Pouští se do náročných expedic, které garantují silné až dechberoucí zážitky, ale i veselé historky, u kterých se od srdce zasmějete.
Když zrovna necestuje po světě s tříkolkou, tak dělá průvodce Maroku, či Gruzii nebo cestuje po České republice, kde v knihovnách, kinech, ve školách i na festivalech vypráví o svých cestách.
Krom toho napsal z cest dvě knížky a natočil cestopis Z Hranic okolo hranic, který běží na TV Prima Zoom!

Vstupné: https://www.smsticket.cz/vstupenky/37318-afrika-s-tomikem-plzen-depo-2015-plzen

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.